image
DALYVIAMS

IFORMACIJA NAUJOKAMS (DUK)

Dažniausiai užduodami klausimai

Norėdami, kad geriau suprastumėte mūsų renginį, stengiamės pateikti aktualius atsakymus į dažniausiai Jūsų pateiktus klausimus.

 • Trackday - kas tai?

  Trackday - tai renginių serija organizuojama vieno didžiausių auto klubų “Lietuvos Honda klubo”, dar visiems žinomo kaip H Klubas. Organizuojamų varžybų esmė - lenktynės su laiku, siekiant greičiausio rato įveikimo, todėl šiose varžybose gali varžytis beveik visi norintys. Tai - atviras renginys skirtas tiek kasdienį automobilį vairuojančiam megėjui, tiek profesionalui su specialiai lenktynėms ruošta technika. Abu etapai įvyks Kačerginės "Nemuno Žiede". Kiekvieno etapo metu trasoje varžysis iki 80 dalyvių, o trasa bus atvira ne tik Honda markės automobiliams. Saugumo sumetimais trasos konfigūracija bus parengta su greičio gesinimo zonomis.

  Trackday maksimalus dalyvių skaičius vienam etapui yra 80 dalyvių.

 • Ar galima varžybose dalyvauti ne su Honda markės automobiliu?

  Taip. Trackday lenktynės yra skirtos visų markių automobiliams, todėl dalyvauti galima ir ne su Honda/Acura markės automobiliu.

 • Trackday varžybos ir jų eiga

  Dalyvių automobiliai skirstomi į klases pagal automobilių kubatūrą. Atskira klasė bus skirta asociacijos H Klubas nariams. Klasės skelbiamos likus 10 dienų iki renginio pradžios. Taip daroma norint išskirstyti dalyvius į pajėgias ir konkurencingas klasės. Klasės bus skirstomos atsižvelgiant į užsiregistravusių dalyvių auto parką ir jo pajėgumą.

  Vienas Trackday etapas nėra susijęs su kitu. Abu renginiai turės nepriklausomus nugalėtojus. Bendros įskaitos 2016 sezone nebus.
  Eiga:

  • 07:00 Dalyvių registracija ir techninės komisijos pradžia.
  • 10:15 Organizatorių ir teisėjų pranešimas varžybų dalyviams (Briefingas). Dalyvavimas privalomas.
  • 10:30 Trackday dalyvių paradas (parado metu leidžiama automobilyje turėti keleivį).
  • 10:00 Trackday varžybų startas ir oficiali renginio pradžia.
  • 13:00 - 13:30 Pietų pertrauka. Trasoje pasirodo Showoff konkurso dalyvių paradas.
  • 17:30 Trackday varžybų finišas. Visi dalyviai privalo grįžti į dalyvių stovėjimo aikštelę.
  • 18:00 Apdovanojimai ir renginio uždarymas.


 • Ar būtina specialiai paruošti automobilį?

  Specialiai automobilio ruošti nebūtina, TAČIAU Trackday varžybose visiems dalyvaujantiems automobiliams yra keliami griežti techniniai ir saugumo reikalavimai. Išsamias taisykles ir reikalavimus techninei automobilio būklei rasite Techniniame varžybų reglamente.

  Primygtinai rekomenduojame susipažinti su šiais reikalavimais taip pat ir su kitais važybų dokumentais prieš registruojantis į renginį.

 • Dalyvio mokestis? Kaina?

  Trackday varžybų kaina:

  Vieno etapo kaina – 40 € Išskirtinai Asociacijos "H Klubas" nariams – 20 €

  Startinis mokestis nėra gražinamas, išskyrus atvejus kai renginys neįvyksta dėl organizatoriaus kaltės. Startinį mokestį perleisti kitam dalyviui leidžiama, bet ne vėliau negu 7 dienos iki renginio pradžios, informuojant organizatorius šiuo el. pašu: ugne@trackday.lt.

 • Kas gali dalyvauti?

  Trackday varžybose gali dalyvauti tik pilnamečiai ir vairuotojo pažymėjimą turintys asmenys, teisingai užpildę registracijos formą ir pervedę startinį mokestį ne vėliau nurodyto termino arba iki pasiekiamas maksimalus dalyvių skaičius.

  Vis dėlto, organizatorius pasilieka teisę tam tikrais atvejais pats priimti sprendimą ir neleisti konkrečiam asmeniui dalyvauti etape, jei turi tam adekvačių priežasčių ir argumentų, kuriuos organizatorius pateikia asmeniui.

  Asmenys administracinės registracijos metu turi pateikti vairuotojo pažymėjimą arba pasą įrodantį dalyvaujančio asmens tapatybę. Renginyje negali dalyvauti nepilnamečiai asmenys, neturintys teisės vairuoti.

GENERALINIS REMĖJAS

PARTNERIAI

REMĖJAI

image

OFICIALŪS MEDIA PARTNERIAI

image

INSTAGRAM #TRACKDAYLT

FACEBOOK